
Прем’єр-міністр Японії Наото Кан у телезверненні до нації повідомив, що на АЕС «Фукусіма-1» у результаті вибуху водню загорівся четвертий реактор. Цей вибух став четвертим на «Фукусіма-1» за кілька днів.
За словами Кана, у результаті пожежі стався новий викид радіації і цього разу її рівень може завдати шкоди здоров'ю. Кан відзначив, що ймовірність витоку радіоактивного матеріалу залишається високою.
З моменту першого вибуху на станції, що стався 12 березня, рівень радіації поблизу АЕС „Фукусіма-1“ неодноразово підвищувався і знижувався, переходячи позначку 500 мікрозівертів. Максимальне значення у 1557,5 мікрозіверта було зафіксовано у неділю, 13 березня.
Проблеми, які призвели до витоку на АЕС «Фукусіма-1» було викликано руйнівним землетрусом, який стався в Японії 11 березня.