Галичина.Інфо

У Японії - третій вибух на АЕС, рівень радіації підвищився

У Японії - третій вибух на АЕС, рівень радіації підвищився Третій за рахунком вибух стався на японській атомній електростанції "Фукусіма-1", яка постраждала в результаті потужного землетрусу. Від нього постраждав другий енергоблок, а після вибуху зафіксовано підвищений радіоактивний фон. Після вибуху у сховищі відпрацьованого ядерного палива на АЕС "Фукусіма-1" сталася пожежа. Пізніше її загасили, але, у результаті стався витік радіації в атмосферу.
У свою чергу віце-прем'єр Японії Юкио Эдано повідомив, що було зафіксовано невелике підвищення температури п'ятого й шостого реакторів АЕС "Фукусіма-1". У цих реакторах відбулися збої в роботі системи охолодження. Такі ж збої перед вибухами були на інших трьох реакторах. Годинна доза радіації навколо станції, за даними компанії-оператора АЕС, виросла у вісім разів відносно до загальнорічного. Підвищена радіація зафіксовано в Токіо, але офіційні особи заявляють, що здоров'я людей у столиці не піддається небезпеці.
Всім, хто перебував в радіусі 20 км навколо станції, евакуйовані. Людей, які живуть на відстані від 20 до 30 км від "Фукусіми-1", закликали не виходити на вулицю й залишатися усередині приміщень. Зростання радіаційного фону було відзначене й у префектурі Ібаракі, що на південь від "Фукусіми-1". Через підвищення рівня радіації медіакомпанії відкликали своїх співробітників із зони лиха. Влада Японії оголосила простір у радіусі 30 кілометрів від аварійної АЕС безполітною зоною.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Японії - третій вибух на АЕС, рівень радіації підвищився
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015