Галичина.Інфо

25-01-2014, 22:01

У Тернополі та Івано-Франківську заборонили ПР і КПУ

Депутати Тернопільської на Івано-Франківської облради на позачергових засіданнях у суботу 25 січня заборонили діяльність та символіку Партії регіонів та Комуністичної партії України на території своїх областей...

25-01-2014, 17:54

Львівська облрада перебирає владу

На позачерговій сесії 25 січня депутати Львівської обласної ради утворили виконавчий комітет облради та скасували ухвалу, якою раніше делегували частину повноважень Львівській ОДА. Тепер ці повноваження виконуватиме виконком. За це рішення проголосувало 70 депутатів. Обов'язки голови виконкому покладено на голову облради Петра Колодія, а обов'язки заступників голів виконкому - на заступників голови облради. Членами виконкому є голови профільних депутатських комісій...

25-01-2014, 11:22

У лікарні Києва помер учасник спротиву з Турки

В одній з київських лікарень помер Роман Сеник з Львівщини, якого було важко поранено 22 січня на вулиці Грушевського. Кілька діб лікарі боролися за його життя, але рани були занадто важкими. У нього було важке поранення в легені, переніс кілька операцій, довелося ампутувати руку. Романові Сенику було 45 років. Він родом з Яворівщини, останні роки мешкав у м. Турці.

25-01-2014, 10:33

Парламент Польщі висловив підтримку українським мітингувальникам

Сейм Республіки Польща висловив солідарність з демократичним суспільством України, а особливо з усіма переслідуваними і постраждалими в результаті заворушень. Про це йдеться у резолюції Сейму від 24 січня 2014 року щодо подій в Україні. У резолюції зазначається, що причиною рішучих протестів опозиції стало прийняття Верховною Радою 16 січня і підписання президентом законів, які різко обмежують свободу слова, маніфестацій, інші політичні і громадянські права українців...

24-01-2014, 23:17

На Грушевського знов почалися сутички

Тимчасове перемир'я закінчено. На вулиці Грушевського у Києві знову почалися сутички. Нову сутичку на Грушевського почали бійці "Беркута", відкривши вогонь гумовими кулями по протестувальниках, є перші поранені. Зараз з боку міліції чути поодинокі постріли, вибухнуло кілька світло-шумових гранат. У відповідь активісти закидають силовиків петардами та коктейлями Молотова, від яких загорілась барикада на Грушевського.

24-01-2014, 14:33

Литва готова лікувати поранених активістів з України

Влада Литви вирішила допомогти Україні і прийняти у свої лікарні постраждалих під час сутичок у Києві. Про це у своєму Twitter написала президент Литви Даля Грібаускайте. «Литва підтримує український народ: вирішили прийняти поранених на лікування», - зазначила Грібаускайте. Також вона написала, що мала зустріч з послом України в Литві і повідомила йому, що протестувальники з Євромайдану не повинні бути заручниками у переговорах влади та опозиції. «Застосування сили треба припинити!», - заявила президент

24-01-2014, 13:41

Івано-Франківську ОДА взяли штурмом

У п’ятницю, 24 січня, активісти взяли штурмом будівлю Івано-Франківської облдержадміністрації. Голови ОДА Василя Чуднова у будинку не виявили. Після того, як люди прорвалися до будівлі Івано-Франківської адміністрації, правоохоронці застосували газові балончики. Не зважаючи на це, люди потрапити до кабінету голови ОДА. Його на робочому місці не виявилось. «На всіх поверхах формують комендатури і цілодобове чергування. Потрібно забарикадувати усіх входи в ОДА», - повідомив депутат облради Василь Попович. На

24-01-2014, 11:30

Кілька бійціі львівського «Беркуту» написали рапорти на звільнення

Частина співробітників батальйону спецпризначення «Беркут», що розташований на вул. Трускавецькій, написали рапорти на звільнення. Про це у п’ятницю, 24 січня, заявив журналістам один з бійців «Беркуту». За його словами, з території батальйону «Беркут» вийшли п’ятеро спецпризначенців. Більшість з них відмовились спілкуватись з пресою, проте один з них – чоловік віком близько 40 років, який представився Ярославом – підтвердив журналістам, що написав рапорт на звільнення. Він також зазначив, що серед бійців

23-01-2014, 20:35

Тернопільську ОДА також захопили

У Тернополі місцеві жителі захопили приміщення обладміністрації. Натовп обурених тернополян захопив приміщення облдержадміністрації. Міліціонери, яких було небагато, залишили пости та відступили перед протестувальниками. Наступ стався стихійно, без організації з боку опозиційних партій. Кілька сотень громадян, виламавши вхідні двері, увірвалися всередину, зайняли вестибюль та інші приміщення на всіх поверхах, а також підійшли до прийомної голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, але ані його, ані

23-01-2014, 14:49

У Рівному мітингувальники захопили будівлю ОДА

23 січня у Рівному після Народного віче мітингувальники пішли до приміщення Рівненської облдержадміністрації і захопили будівлю. Активісти вибили скло у вікнах та зламали вхідні двері. Після цього група активістів увірвалася у приміщення облдержадміністрації. Активісти під час заходу скандували «Рівне, вставай!».
» Матеріали за Січень 2014 року » Сторінка 2
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015